Maszyny i materiały do pakowania w folie termokurczliwe

Logo Smipack

MASTER-PACK

Firma MASTER-PACK powstała w 2009 roku. Od początku działalności nasza firma zajmuje się sprzedażą maszyn pakujących w folię termokurczliwą uznanej na świecie włoskiej firmy SMIPACK, pracujących w wielu największych światowych firmach produkcyjnych. W ofercie posiadamy: pakowarki komorowe, zgrzewarki kątowe, transportery taśmowe oraz automaty pakujące w folie termokurczliwe - Poliolefina, PE, PP i PCV, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, gdzie maszyny pakujące w folię termokurczliwą pracują w zautomatyzowanych liniach, jak i osobne stanowisko pracy, dostosowane do potrzeb wydajnościowych małych i średnich firm. Branża opakowań w folie termokurczliwe to nasza specjalizacja, dostarczamy zarówno gotowe rozwiązania, jak i potrafimy dostosować maszyny do indywidualnych wymagań stawianych przez Klientów.

Przeprowadzamy również naprawy serwisowe oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych do maszyn pakujących SMIPACK.
MASTER-PACK

SMIPACK

Założona w 1997 roku firma SMIPACK jest niezależnym członkiem grupy SMI, specjalizującą się w produkcji maszyn pakujących, tunelów obkurczających oraz automatycznych maszyn nakładających uchwyty. Maszyny pakujące w folię termokurczliwą SMIPACK są dedykowane do pakowania produktów z różnych segmentów m.in. pieczywo, wyroby cukiernicze, owoce i warzywa, produktów mlecznych, napojów i żywności konserwowanej, produktów dla przemysłu graficznego, elektronicznego, mechanicznego, komputerowego, zabawki, środki czystości, perfumy i produkty farmaceutyczne. Ciągłe inwestycje w badania i rozwój technologi, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, elastyczność i wsparcie techniczne gwarantują niezawodność oraz doskonałą równowagę między jakością a ceną.
Potwierdzeniem jakości maszyn pakujących firmy SMIPACK jest przywiązanie Klientów i satysfakcja a dzięki sprzedaży maszyn na poziomie 4000 sztuk rocznie jest zaliczana do światowej czołówki w tej branży.